Time

 
5:00
Boxfit
Boxing Area
Lucia Young
05:45 - 06:30
Boxfit
Boxing Area
Lucia Young
05:45 - 06:30
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
05:45 - 06:30
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
05:45 - 06:30
Boxfit
Boxing Area
Lucia Young
05:45 - 06:30
6:00
7:00
ZUU
Group Fitness Room
Ron Koroa
07:30 - 08:00
8:00
Spin
Spin Room
Dianne Leech
08:00 - 08:45
Sparring
Basement Gym
Ron Koroa
08:00 - 09:00
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
08:00 - 08:45
9:00
Spin
Spin Room
Rhonda Anderson
09:15 - 10:00
Pump
Group Fitness Room
Arlene Graham
09:15 - 10:00
Abs & Glutes
Group Fitness Room
Arlene Graham
09:15 - 10:00
Dance
Group Fitness Room
Rhonda Anderson
09:15 - 10:00
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
09:15 - 10:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Boxing Kids
Boxing Area
Arlene Graham
16:45 - 17:30
Boxing Kids
Boxing Area
Ron Koroa
16:45 - 17:30
Boxing Kids
Boxing Area
Ron Koroa
16:45 - 17:30
17:00
ZUU
Group Fitness Room
Ron Koroa
17:30 - 18:00
ZUU
Group Fitness Room
Ron Koroa
17:30 - 18:00
18:00
Abs & Glutes
Group Fitness Room
Arlene Graham
18:00 - 18:45
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:00 - 18:45
Kick Boxing
Boxing Area
Ron Koroa
18:45 - 19:30
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:15 - 19:00
Dance
Group Fitness Room
Rhonda Anderson
18:15 - 19:00
Spin
Spin Room
Arlene Graham
18:00 - 18:45
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:00 - 18:45
Kick Boxing
Boxing Area
Ron Koroa
18:45 - 19:30
Pump
Group Fitness Room
Arlene Graham
18:00 - 18:45
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:00 - 18:45
19:00
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
19:15 - 20:00
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
19:00 - 19:45
Boxfit
Boxing Area
Lucia Young
05:45 - 06:30
Spin
Spin Room
Rhonda Anderson
09:15 - 10:00
Boxing Kids
Boxing Area
Arlene Graham
16:45 - 17:30
Abs & Glutes
Group Fitness Room
Arlene Graham
18:00 - 18:45
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:00 - 18:45
Kick Boxing
Boxing Area
Ron Koroa
18:45 - 19:30
Boxfit
Boxing Area
Lucia Young
05:45 - 06:30
Pump
Group Fitness Room
Arlene Graham
09:15 - 10:00
ZUU
Group Fitness Room
Ron Koroa
17:30 - 18:00
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:15 - 19:00
Dance
Group Fitness Room
Rhonda Anderson
18:15 - 19:00
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
19:15 - 20:00
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
05:45 - 06:30
Boxing Kids
Boxing Area
Ron Koroa
16:45 - 17:30
Spin
Spin Room
Arlene Graham
18:00 - 18:45
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:00 - 18:45
Kick Boxing
Boxing Area
Ron Koroa
18:45 - 19:30
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
05:45 - 06:30
Abs & Glutes
Group Fitness Room
Arlene Graham
09:15 - 10:00
ZUU
Group Fitness Room
Ron Koroa
17:30 - 18:00
Pump
Group Fitness Room
Arlene Graham
18:00 - 18:45
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
19:00 - 19:45
Boxfit
Boxing Area
Lucia Young
05:45 - 06:30
Dance
Group Fitness Room
Rhonda Anderson
09:15 - 10:00
Boxing Kids
Boxing Area
Ron Koroa
16:45 - 17:30
Boxfit
Boxing Area
Ron Koroa
18:00 - 18:45
ZUU
Group Fitness Room
Ron Koroa
07:30 - 08:00
Spin
Spin Room
Dianne Leech
08:00 - 08:45
Sparring
Basement Gym
Ron Koroa
08:00 - 09:00
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
09:15 - 10:00
MMA
Group Fitness Room
Ron Koroa
08:00 - 08:45

Membership Software by

GYMMASTER